logo

گروه مهندسی آراد

برگزار کننده دوره های تخصصی برنامه نویسی و طراحی سایت
info@arad-system.ir
035-38300702

ما را دنبال کنید :
 

۷راهی که کسب و کار شما با طراحی اپ حرفه ای رشد می‌کند1 min read

گروه مهندسی آراد سیستم ایساتیس > آموزش  > ۷راهی که کسب و کار شما با طراحی اپ حرفه ای رشد می‌کند1 min read
طراحی اپ حرفه‌ای

۷راهی که کسب و کار شما با طراحی اپ حرفه ای رشد می‌کند

تا چندی پیش استفاده از اپلیکیشن‌های موبایل محدود به شرکت‌های بزرگ بود. اما امروزه به لطف تغییرات وسیعی که در صنعت تکنولوژی اتفاق می‌افتند، کسب و کار‌های کوچک‌تر نیز به سفارش طراحی اپ‌ حرفه ای موبایل روی آورده‌اند. آن‌ها به واسطه این اپلیکیشن‌ها، خدمات و محصولات خود را به مشتری‌ها ارائه می‌دهند و بازدهی بیشتری پس از سرمایه گذاری بر روی طراحی اپلیکیشن پیدا می‌کنند.

واقعیت تاثیر همه جانبه اپلیکیشن‌های موبایل بر روی افراد جامعه را به هیچ عنوان نمی‌توان انکار کرد. برای مثال بسیاری از کسب و کارها به وسیله اپلیکیشن‌ها، فروش خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده‌اند.

اولین قدم برای سفارش طراحی اپ حرفه ای، توصیف اهداف کسب و کار و اولویت‌بندی اجرایی سازی آن‌ها است.
اهدافی که برای طراحی اپ کسب و کار‌تان تعریف می‌شوند اغلب در ۴ دسته زیر جای می‌گیرند:

  • افزایش مشارکت مشتری
  • ارائه خدمات و پشتیبانی
  • ترویج
  • فروش آنلاین

در ادامه به ۷ دلیلی که کسب و کار شما با طراحی اپ حرفه ای به سود آوری بالایی دست می‌یابد می‌پردازیم. پس با ما همراه باشید.

بخش زیادی از مشتریان شما در تلفن‌های همراه حضور دارند

در سطح جهان بیش از یک میلیارد کاربر تلفن هوشمند وجود دارد. این حقیقتی است که افراد بیشتری وقت خود را در تلفن‌های همراه نسبت به رایانه‌های شخصی که دارند می‌گذرانند. پس حتما سفارش طراحی اپ حرفه ای را در دستور کار قرار دهید. شما می‌‌توانید اعلان‌های کسب و کار خود را از طریق نوتیفیکیشن‌های اپ به مشتری‌های خود اعلام کنید.

 همچنین اگر کسب و کار شما بر روی بستر اینترنت است، می‌توانید از اپلیکیشن‌های تلفن همراه برای افزایش فروش خود استفاده کنید. مشتری‌های شما بدون حضور در شرکت، می‌توانند محصول یا خدمت خود را دریافت کنند. در مجموع هر چه فرصت‌های بیشتری برای ارائه به مشتریان بالقوه شما باشد، کسب و کار شما رشد بیشتری خواهد داشت.

طراحی اپ حرفه ای یعنی یک ارتباط مستقیم با بازار

اپلیکیشن‌های موبایل اطلاعات زیادی در‌مورد مشتریان کسب و کاری که دارید برایتان به ارمغان می‌آورند. این اطلاعات شامل جمعیت شناسی، موقعیت جغرافیایی و غیره هستند. شما باید اطلاعات زیادی را در مورد محصولات و خدماتی که دارید، به مشتریانتان ارائه بدهید تا در بین رقبا دیده شوید. شما می‌توانید سلیقه‌های مشتریان را درک کنید و نیاز‌های آن‌ها را بر‌طرف کنید. این نوعی بازار‌یابی مستقیم است.

ارائه ارزش به مشتری‌ها

طراحی اپ حرفه ای

آیا برنامه‌ای برای ایجاد وفاداری مشتریانتان نسبت به برند خود دارید؟ اگر برنامه‌ای دارید، چرا با استفاده از اپلیکیشن‌های تلفن همراه آن را وارد دنیای دیجیتال نمی‌کنید؟ همانطور که از قبل نیز به آن اشاره کردیم، افراد بیشتری نسبت به گذشته به استفاده از تلفن‌های همراه گرایش پیدا کرده‌اند.

مشتریان همیشه به‌دنبال کالا‌ها و خدماتی ارزشمند هستند. فروشگاه‌های زیادی وجود دارند که محصولاتی مشابه فروشگاه شما ارائه می‌دهند و تصمیم‌گیری برای آن‌ها در این موارد دشوار است. شما می‌توانید با سفارش طراحی اپ حرفه ای، مشتری‌ها را به سمت کسب و کار خود سوق بدهید.

استفاده از اپ حرفه ای شناخت برند شما را افزایش می‌دهد

برای معرفی کسب و کار جدید یا فعالی که دارید، استفاده از اپلیکیشن از ضروریات است. شما می‌توانید به جای استفاده از بیلبورد‌های گران قیمت در سطح شهر، با ایجاد ویژگی‌های دوست داشتنی در اپ خود، مخاطب‌های زیادی را به خود جذب کنید. از این گذشته خیلی از افراد به محتوای تبلیغاتی بنر‌ها توجه چندانی نمی‌کنند.

قابلیت اشتراک گذاری در در اپلیکیشن‌های موبایل نیز یکی از گزینه‌هایی است که کاربران می‌توانند ارتباط شما با دوستانشان را به اشتراک بگذارند.

با داشتن اپلیکیشن موبایل، میزان مشارکت مشتری را افزایش دهید

این بدیهی است که مشتری‌ها برای دسترسی به خدمات یا محصولاتی که نیاز دارند، باید به کسب و کار‌ها مراجعه کنند. اگر کسب و کار شما اپلیکیشن نداشته باشد، احتمال از دست دادن بخش مهمی از مشتری‌های شما وجود دارد.

معمولا در طراحی اپلیکیشن‌ها بخش ارتباط با مخاطب وجود دارد که آن‌ها می‌توانند سوالات، سفارشات، نظرات و شکایات خود را برایتان ارسال کنند. همچینی برنامه‌نویس‌های آراد سیستم، اپ را به نحوی طراحی می‌کنند تا روند رزرو و سفارش شما در کمترین زمان ممکن انجام شود.

با طراحی اپ حرفه ای وفاداری مشتری را افزایش دهید

طراحی اپلیکیشن اندرویدی

وفا‍‌داری یکی از جنبه‌های با‌‌ارزش کسب و کار شما است که باعث می‌شود مشتری پس از اولین خرید، مجددا به شما مراجعه کند. یکی از راه‌های حاصل شدن این وفا‌داری، یاد آوری مداوم درباره وجود‌تان و نوع محصولات و خدماتی که می‌فروشید خواهد بود.

در حال حاضر انواع مختلفی از تبلیغات وجود دارند. تابلو‌های تبلیغاتی، آگهی‌های کنار جاده، تبلیغات روزنامه‌ها و مجلات، بروشور‌ها، بنر‌های وب سایت‌ها، ایمیل و غیره. آیا شما قصد دارید ارتباط خود را در این مکان‌های شلوغ و اشباع نیز اضافه کنید؟

برای پیام شما در این فضا‌ها خطر گم شدن یا فراموش شدن وجود دارد. بنا‌بر این یک قدم به عقب بگذارید و در استراتژی‌های بازار‌یابی و تبلیغاتی خود تجدید نظر کنید. یک اپلیکیشن تلفن همراه می‌تواند ارتباط صادقانه و صمیمانه‌ای بین کسب و کار و مشتری‌های شما ایجاد کند.

در کنار وب سایت کسب و کار‌تان، استفاده از یک اپ حرفه ای هم به شما پیشنهاد می‌شود

بسیاری از صاحبان کسب و کار می‌پرسند:«آیا لزومی دارد که در کنار وب سایت از اپلیکیشن نیز برای ارائه خدمات و فروش محصولات خود استفاده کنیم. در پاسخ به این سوال می‌توان گفت اپلیکیشن‌های موبایل تکمیل کننده قابلیت‌های وب سایت هستند. در جایی که وب سایت قرار است مشتریان زیادی را جذب کند، اپلیکیشن موبایل می‌تواند وفا‌داری مشتری را به همراه داشته باشد.

وب سایت بستری عالی برای ارائه اطلاعات و ارسال مطالبی مانند کپی، فیلم و عکس است. با این وجود ممکن است ارتباط دو طرفه‌ای را که یک اپلیکیشن تلفن همراه از آن برخوردار است فعال نکند.

نتیجه‌گیری

داشتن یک وب سایت کاربردی مکانی برای شروع است. پس از جذب مشتریان جدید، از آن‌ها بخواهید اپلیکیشن شما را در تلفن همراه خود بار‌گیری کنند. پس از آن می‌توانید از اپلیکیشن برای ایجاد فرصت‌های سود آور استفاده کنید و با ارائه برنامه‌هاس تشویقی متعدد، کاربر را به تعامل دعوت کنید. آراد سیستم برای کسب و کاری که دارید اپلیکیشن طراحی می‌کند. می‌توانید برای دریافت مشاوره و سفارش اپلیکیشن برای کسب و کارتان از طریق لینک زیر اقدام کنید.

محمد فتاحی
بدون نظر

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت