logo

گروه مهندسی آراد

برگزار کننده دوره های تخصصی برنامه نویسی و طراحی سایت
info@arad-system.ir
035-38300702

ما را دنبال کنید :
 

طراحی یک وب سایت خوب؛ بهشتی برای کسب و کار شما1 min read

گروه مهندسی آراد سیستم ایساتیس > آموزش  > طراحی یک وب سایت خوب؛ بهشتی برای کسب و کار شما1 min read
طراحی سایت خوب

طراحی یک وب سایت خوب؛ بهشتی برای کسب و کار شما

امروزه اهمیت طراحی وب سایت خوب بر کسی پوشیده نیست و حضور در بستر آنلاین برای اغلب کسب و کار‌های بزرگ و کوچک از ضرورت بالایی برخوردار است. چرا که در دنیای رقابتی امروز، باید در همه مکان‌هایی که مخاطب‌های کسب و کار شما هستند، حضوری پر‌رنگ و مستمر داشته باشید. شما نیز می‌توانید با سپردن طراحی سایت خود به متخصصان آراد سیستم در فضای دیجیتال امروز حرفی برای گفتن داشته باشید. یک وب سایت خوب علاوه‌بر درآمد‌زایی مزایای دیگری نیز دارد که در ادامه به مهم‌ترین آن‌ها خواهیم پرداخت. پس با ما همراه باشید.

طراحی وب سایت خوب هزینه‌های شما را تا حد چشمگیری کاهش می‌دهد

بهترین استراتژی رشد برای کسب و کار‌ها، کاهش هزینه‌های اضافی بازار‌یابی سنتی است. شما تنها با صرف هزینه چند میلیونی می‌توانید بازدید کننده‌های سایت خود را به مشتریان بالقوه‌تان تبدیل کنید و علاوه‌بر کسب درآمد، حضور کسب و کار خود را در بستر اینترنت اعلام کنید.

داشتن وب سایت یکی از مهم‌ترین روش‌های بازار‌یابی دیجیتال محسوب می‌شود

بازار‌یابی دیجیتال یکی از مهم‌ترین استراتژی‌هایی است که اغلب کسب و کار‌ها باید در روند کاری خود اعمال کنند. بازاریابی برای وب سایت‌ها نیز اغلب از طریق سئو انجام می‌شود و می‌تواند علاوه بر شناساندن برند‌تان، بازدید کننده‌های بسیاری را برای سایتتان به همراه داشته باشد و به دنبال آن فروش شما را نیز افزایش دهد.

طراحی وب سایت خوب یعنی تبلیغاتی موثر

تا به حال چقدر برای تهیه بروشور‌ها، تبلیغات محیطی و دیگر روش‌های سنتی تبلیغات هزینه کرده‌اید؟ شما با طراحی وب سایت خوب و به روز رسانی مرتب آن، مخاطب‌های هدف بیشتری را مد نظر قرار خواهید داد و با هزینه‌ای بسیار کمتر، درآمد بیشتری کسب می‌کنید.

سهولت دسترسی افراد به شما از طریق وب سایت

شیوع ویروس کرونا در ماه‌های اخیر و زندگی شلوغ و پر از دغدغه این روز‌های افراد باعث شده است که آن‌ها به جای رفتن در بازار و گشت وگذار در پاساژ‌ها، به دنبال خرید‌های آنلاین بروند. داشتن یک وب سایت خوب بستر مناسبی برای جذب افراد و تبدیل آن‌ها به مشتری شده است. همچنین ارائه راهکار‌های امنیتی مانند اینماد در سال‌های اخیر، سبب شده تا مردم بیش از پیش به خرید‌های آنلاین اعتماد پیدا کنند.

طراحی وبسایت خوب

اعتبار کسب و کار‌تان را با داشتن وب سایت اعلام کنید

داشتن یک وب سایت خوب در واقع هویت برند‌تان را به نمایش خواهد گذاشت. چرا که می‌تواند آگاهی از برند و اعتبار شما را افزایش دهد. زمانی که بازدید کننده‌ای وارد وب سایت شما می‌شود، ابتدا به دنبال معتبر بودن آن کسب و کار‌تان است تا بتواند با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهد.

اخبار و اطلاعیه‌های کسب و کار خود را از طریق وب سایت به گوش مخاطبین خود برسانید

شما از طریق وب سایت می‌تواند در هر لحظه جدید‌ترین پیشنهادات خود را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار افراد قرار دهید تا بتوانید میزان فروش خود را نیز از این طریق افزایش دهید.

مشتریان هدف خود را آسان‌تر پیدا کنید

آمار‌های به دست آمده نشان می‌دهند کاربرانی که وارد وب سایتی می‌شوند، نیازی را دنبال می‌کنند. اگر وب سایت شما از طراحی و بهینه‌سازی خوبی برخوردار باشد می‌تواند این بازدید کننده‌های هدف را به مشتری تبدیل کند. در سایر روش‌های تبلیغاتی سنتی مانند بیلبورد، ممکن است اغلب افرادی که آن را مشاهده می‌کنند، نیاز یا تمایلی به خرید محصولات یا دریافت خدمات آن برند نداشته باشند.

درآمد‌های جانبی وب سایت را دست کم نگیرید

وب سایت شما همچنین می‌تواند به عنوان یک مکان تبلیغاتی برای سایر کسب و کار‌ها باشد. شما می‌توانید کسب و کار آن‌ها را به صورت تبلیغات بنری در سایت خود معرفی کنید. رپورتاژ نیز یکی دیگر از راه‌های کسب درآمد جانبی از سایت است که می‌توانید مقاله‌های کسب و کار‌های گوناگون را در وب سایت خود قرار دهید.

وب سایت خوب چه ویژگی هایی دارد

هزینه راه اندازی یک وب سایت خوب به مراتب از یک فروشگاه فیزیکی کمتر است

برای شروع کسب و کار‌تان در یک فضای فیزیکی نیازمند پرداخت اجاره بهای سنگین یا خرید آن و پرداخت هزینه‌هایی چون قبض آب، برق، مالیات و غیره هستید. اما شما با طراحی یک وب سایت خوب می‌توانید با هزینه‌ای بسیار کمتر در بلند مدت مشتریان بیشتری را جذب کنید.

با داشتن وب سایت خدمات و محصولات خود را ۲۴ ساعته به فروش برسانید

شما با داشتن یک وب سایت می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز نیاز‌های مشتری را بر‌طرف کنید و حتی در زمان استراحت خود نیز کسب در‌آمد داشته باشید. البته این به شرطی اتفاق می‌افتد که سایت شما از طراحی چشمگیری برخوردار باشد تا علاوه‌بر ترغیب کاربر به خرید، حس اعتماد و اطمینان به برند را در مشتری ایجاد کند.

با طراحی وب سایت خوب پا را از مرز‌ها فرا‌تر بگذارید

با راه اندازی کسب و کار‌تان در بستر اینترنت، مشتریان شما تنها محدود به محل زندگی و شهر شما نخواهند بود. بلکه شما می‌توانید از سراسر کشور و حتی در سطحی بین المللی مشتریان خود‌تان را داشته باشید.

نمونه‌کار‌های خود‌تان را داخل وب سایت قرار دهید تا بیشتر به چشم بیایید

شما به عنوان یک فرد حرفه‌ای، می‌توانید رزومه خود را داخل وب سایت شخصی خود بار‌گزاری کنید تا کارفرما‌ها راحت‌تر شما را پیدا کنند. همچنین اگر کسب و کاری دارید، می‌توانید پروژه‌های موفقی را که تاکنون داشته‌اید، داخل وب سایت قرار دهید تا مشتری‌ها از اعتبار برند شما اطمینان لازم را پیدا کنند.

برای طراحی سایت از کجا باید شروع کرد؟

برای راه اندازی وب سایت باید مراحلی همچون خرید دامنه و هاست را انجام دهید و سپس به طراحی آن بپردازید. انجام این کار‌ها نیازمند دانش و تجربه در این زمینه است و طراحی یک وب سایت جامع و حرفه‌ای را باید به دست افراد متخصص در این زمینه سپرد. با داشتن یک وب سایت خوب رسیدن به درآمد‌های بالا رویایی دست نیافتنی نیست. چرا که مهندسان آراد سیستم با سابقه‌ای طولانی در زمینه طراحی وب سایت در این مسیر با شما همراه خواهند بود.

محمد فتاحی
بدون نظر

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت