logo

گروه مهندسی آراد

برگزار کننده دوره های تخصصی برنامه نویسی و طراحی سایت
info@arad-system.ir
035-38300702

ما را دنبال کنید :
 

با ربات ساز تلگرام بیشتر آشنا شوید1 min read

گروه مهندسی آراد سیستم ایساتیس > آموزش  > با ربات ساز تلگرام بیشتر آشنا شوید1 min read
خرید ربات ساز

با ربات ساز تلگرام بیشتر آشنا شوید

در کشور ما پیام رسان تلگرام در میان شبکه‌های اجتماعی موجود، علی رغم فیلتر بودن، یکی از پر طرفدار‌ترین‌ها محسوب می‌شود. تلگرام قابلیت‌های جذابی را در خود جای داده است که یکی از آن‌ها ربات تلگرام است. ربات ‌های تلگرامی نوعی حساب کاربری تلقی می‌شوند که کاربرد‌های بسیار متنوعی را دارند و کاربران می‌توانند از امکانات آن‌ها بهره‌مند شوند. ربات‌های تلگرام در دو دسته ربات‌های اشتراکی و اختصاصی جای می‌گیرند که هر‌کدام از آن‌ها کارکرد‌های مخصوص خود را دارند و از پنل‌های ربات ساز آرادبات می‌توانید آن‌ها را تهیه کنید. در ادامه به تشریح کامل ربات‌های تلگرامی و انواع آن‌ها خواهیم پرداخت. پس با ما همراه باشید.

خرید ربات ساز تلگرامی

هدف از ساخت ربات‌های تلگرامی چیست؟

در سال ‌های اخیر کسب و کار‌های طراحی ربات تلگرام از رونق چشم‌گیری برخوردار شده‌اند که بر‌حسب نوع ربات مورد استفاده (اختصاصی یا اشتراکی) می‌توانند قیمت‌های متفاوتی داشته باشند. مهم‌ترین نکته در سفارش ربات‌های تلگرامی، هدف از ساخت یا نحوه بهره‌برداری از آن‌ها است. کسب در‌آمد، فروش محصولات، برند سازی و غیره از مهم‌ترین این اهداف به شمار می‌روند. در ادامه برای روشن شدن موضوع به یک مثال از موارد استفاده از ربات‌های تلگرامی بسنده خواهیم کرد.

فروش و تبلیغات خدمات و محصولات

شما با استفاده از ربات فروشگاهی آراد بات می‌توانید کلیه محصولات خود را داخل آن درج کنید و مانند وبسایت‌های فروشگاهی در هر‌ساعت از شبانه روز محصولات خود را به فروش برسانید. همچنین می‌توانید آخرین اخبار مربوط به کسب و کار‌تان را در اختیار مخاطب‌های خود قرار دهید، لینک وب سایت خود را در آن قرار دهید و ورودی و در‌نهایت فروشتان را افزایش دهید. این اتفاق همچنین در بهبود سئو سایت شما نیز می‌تواند کمک کننده باشد. همچنین شما با استفاده از ربات‌های تلگرامی می‌توانید کانال خود را در گروه‌های تلگرامی مختلف تبلیغ کنید و با جمع آوری اطلاعات کاربران برای آن‌ها پیام‌های تبلیغاتی ارسال کنید.

کاربرد ربات های تلگرامی

اغلب ربات های تلگرامی از لحاظ کارکردی به سه دسته زیر تقسیم می‌شوند:

ابزار‌های کاربردی ربات تلگرامی

ربات‌های تلگرامی کاربرد‌های بسیاری می‌توانند داشته باشند که بر‌حسب نیاز کاربران به صورت اشتراکی یا اختصاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای مثال ربات ساز آراد بات، چند نمونه از ربات‌های تلگرامی که ارائه می‌کند به شرح زیر هستند:

 • مراکز آموزشی و دانشگاه‌ها
 • مراکز درمانی
 • فروشگاه‌ها و مراکز خرید
 • مراکز بیمه
 • و غیره

ارتباط گرفتن با وب سرویس‌های مختلف

ربات‌های تلگرامی می‌توانند در راستای بهینه‌سازی فرآیند‌های مختلفی که انجام می‌دهید، کمک قابل توجهی به شما کنند. برای مثال شما می‌توانید با استفاده از قابلیت ربات خبر‌خوان، آخرین اخبار روز را از وب سایت‌های خبری دارای خبرخوان دریافت کنید و در کانال تلگرامی خود اضافه کنید یا با استفاده از قابلیت گروه‌بندی در آراد بات، کاربران خود را دسته‌بندی کنید و محتوایی متناسب با هر دسته از آن‌ها تنظیم و ارسال کنید.

بازی سازی

ربات‌های تلگرامی از طریق برقراری ارتباط با API می‌توانند عملکرد کاربران را با سرعت بالایی مورد تجزیه و تحلیل قرار دهند و پاسخ‌های متناسب با آن‌ها را ارسال کنند. برای ساخت این گونه ربات‌ها می‌توانید از امکانات ربات اختصاصی آراد بات کمک بگیرید.

ربات ساز چیست

آشنایی با انواع ربات‌ ساز های تلگرامی

ربات‌های تلگرامی به دو دسته ربات‌های تلگرامی اشتراکی و اختصاصی تقسیم می‌شوند که در ادامه درباره هر‌کدام از آن‌ها توضیح خواهیم داد.

ربات ساز تلگرامی اشتراکی

آراد بات با ارائه یک پنل تحت وب، این امکان را به شما می‌دهد تا ربات تلگرامی خود را بدون نوشتن حتی یک خط کد بسازید و مدیریت کامل آن را در دست بگیرید. مهم‌ترین قابلیت‌های پنل ربات ساز اشتراکی عبارتند از:

 • مدیریت کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی
 • ثبت سفارش مشتری‌ها و دریافت گزارش‌های هفتگی، ماهانه و کاربردی
 • دریافت خدمات مشاوره آنلاین و پشتیبانی از طریق ارسال تیکت به ربات تلگرامی
 • مکان‌یابی اتوماتیک برای کسب و کار‌هایی که شعبه‌های متعددی دارند
 • و غیره

ربات ساز تلگرامی اختصاصی

برخی از سازمان‌ها و کسب و کار‌های دولتی و خصوصی با توجه به نیاز‌ها و دغدغه‌هایی که دارند، باید به سراغ ربات اختصاصی بروند. مهم‌ترین وجه تمایز ربات اختصاصی تلگرام با نسخه‌های اشتراکی آن، ایزوله بودن و امنیت بالای آن در نگهداری از اطلاعات است. از دیگر امکانات ربات تلگرام اختصاصی می‌توان به موارد زیر اشاره داشت.

 • بهره‌مندی از هاست و دامنه اختصاصی
 • امکان تعریف نا‌محدود برای کاربران پنل و اپراتور‌ها
 • برخورداری از ترافیک روزانه نا‌محدود
 • بالا بودن سرعت ارسال پیام

نکته مهم درباره ربات ساز تلگرامی اختصاصی آراد بات این است که از کلیه امکانات پنل ربات اشتراکی از جمله (خبر‌خوان، دسته‌بندی کاربران، مکان‌یابی دستی و خودکار و غیره) برخوردار است

کلام آخر

با وجود فیلترینگ‌هایی که چندی است در کشور بر روی پیام رسان تلگرام اعمال شده است، هنوز این پیام رسان و امکانات ویژه آن مانند ربات از محبوبیت چشم‌گیری برخوردار هستند. آرادبات نیز با ارائه پنل‌های ربات ساز تلگرام اشتراکی و اختصاصی امکان تهیه انواع ربات‌های تلگرامی را برایتان فراهم آورده است تا با بهره‌مندی از این ابزار کاربردی حداکثر بهره‌برداری را داشته باشید. فروش خود را افزایش دهید، خدمات خود را معرفی کنید، به بخش عظیمی از کاربران هدف خود دسترسی داشته باشید و در‌نهایت کسب و کار‌تان را توسعه بدهید. برای دریافت مشاوره و خرید پنل ربات ساز تلگرامی به وبسایت آرادبات مراجعه کنید.

محمد فتاحی
بدون نظر

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت