logo

گروه مهندسی آراد

برگزار کننده دوره های تخصصی برنامه نویسی و طراحی سایت
info@arad-system.ir
035-38300702

موقع مشکلات لبخند بزنید ، چون ما حلش میکنیم

ما را دنبال کنید :
گرامجو
گرامجو
اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی و اینکه هر شخصی ،با توجه به گستردگی صفحات مجازی در تلگراممیتواند به راحتی و بدون هزینه یک صفحه مجازی برای خود ایجاد کند، متاسفانه بعضی افراد با ایجاد صفحاتی به نام افراد سرشناس دست به پخش اکاذیب و شایعات بی پایه و اساس از طرف آن فرد میزنند و یا اینکه با راه اندازی کانالها یا صفحات مجازی دیگر، جهت فروش محصولات غیراستاندارد اقدام به کلاهبرداری یا سوء استفادههای مالی میکنند.
بر همین اساس با راهاندازی سامانه گرامجو امکانی فراهم شده است که بتوان صفحات رسمی و معتبر را از صفحات غیررسمی و نامعتبر تشخیص داد. از دیگر امکانات این سامانه قابلیت جست و جو در صفحات مجازی مانند کانال ها، گروه ها و غیره بر اساس محتوای هر یک از این صفحات میباشد.
همانطورکه میدانید در نرم افزارهای شبکه های اجتماعی امکان جست و جوی صفحات مجازی فقط بر اساس شناسه صفحه امکان پذیر است اما اگر کاربر در فضای مجازی دنبال محتوای خاصی باشد می تواند با مراجعه به سامانه گرامجو مطلب مورد نظر خود را جست و جو کند؛ همچنین می تواند دسته بندی مورد نظر خود را انتخاب کرده و صفحات مرتبط با دسته بندی مورد نظر خود را در سامانه گرامجو مشاهده کند.
مذهبی و اجتماعی و همچنین اکثریت هنرمندان دارای ، امروزه بسیاری از افراد مهم و فعال درحوزههای سیاسی صفحات مجازی هستند، این افراد میتوانند صفحات خود را در گرام جو ثبت کنند و در نتیجه مخاطبان آنها میتوانند به راحتی و با اطمینان، صفحات رسمی و معتبر فرد مورد نظر خود را در گرامجو بیابند. زمانی که افراد صفحه مجازی خود را در سامانه گرام جو ثبت می کنند قبل از اینکه امکان جست و جو این صفحه برای دیگران فراهم شود این صفحه مجازی اعتبار سنجی شده و معتبر بودن یا نامعتبر بودن آن تشخیص داده می شود و در صورتی که نامعتبر باشد می توان آن را از دسترس خارج کرد.
به امید روزی که سامانه گرام جو مرجعی برای تشخیص صفحات معتبر و رسمی گردد. و دیگر هیچ یک از افراد،
سازمان ها ،شرکت های تجاری و …نگران مشکلات صفحات مجازی غیر رسمی و شایعاتی که از طریق آنها پخش می شوند نباشند. همچنین کاربران با خیالی آسوده به کانالهای تجاری مراجعه و خرید نمایند و بدین ترتیب مانع از فعالیت افراد سود جو در فضای مجازی شوند.
گرامجو