logo

گروه مهندسی آراد

برگزار کننده دوره های تخصصی برنامه نویسی و طراحی سایت
info@arad-system.ir
035-38300702

ما را دنبال کنید :
 

نرم افزار قالیشویی آراد

گروه مهندسی آراد سیستم ایساتیس > نرم افزار قالیشویی آراد
نرم افزار قالیشویی آراد

درباره :

نرم افزار قالیشویی آراد با هدف مدیریت و ساماندهی دفاتر ، سرویس دهی بهتر به مشتریان ، فراهم شدن اطلاعات کاملی از مشتریان جهت سهولت برای امر تبلیغات کارخانه و حسابداری ساده و کاربردی مختص این صنف پیاده سازی شده است .

این نرم افزار در سال ۳۹۱ با همکاری گروهی از متخصصین نرم افزار آراد و همکاری صمیمانه برخی از افراد متخصص در زمینه قالیشویی تحلیل و پیاده سازی گردیده که به موجب این همکاری توانسته ایم یک سیستم نرم افزاری را به این صنف محترم و کوشا عرضه کنیم که در عین کاربردی بسار ساده یک سیستم کامل و کاربردی مختص این صنف می باشد.

نرم افزار قالیشویی آراد

معرفی نرم افزار :

نرم افزار موسسات خدماتی آراد با هدف مدیریت مشتریان یک مجموعه خدماتی و تسهیل امور کارخانجات صرف مدت یکسال پیاده سازی گردیده است .

امکانات نرم افزار:

دراین نرم افزار امکانات ویژه ای نظیر ارسال پیامک خودکار ، استفاده سیستم از CALLERID جهت نمایش مشخصات مشتری پس از تماس می باشد .

در این نرم افزار امور حسابداری یک موسسه خدماتی به گونه ای مناسب و در حد نیاز پیاده سازی گردیده و گزارشاتی جامع از عملکرد ، سفارشات و … ارائه می گردد .

نرم افزار قالیشویی آراد

۱- سیستم مدیریت و ثبت مشتریان

در این پنجره سعی شده در عین رعایت زیبایی شما بتوانید به صورت نامحدود مشتریان خود را به سادگی ثبت نموده و برای دفعات بعدی نیز استفاده نمایید.

در این صفحه به راحتی می توانید مشتری که قبلا در سیستم خود ثبت نموده اید را از طریق نام ، تلفن ، شماره همراه ،ادرس و … پیدا کنید.
و نیز در همین صفحه جهت ارسال پیامک به مشتریان خود مانند تبریک مناسبت ها و … اقدام نمایید.

امکان ویژه : این پنجره امکان تماس با مشتریان از طریق رایانه بوده و دیگر نیاز نیست شما از طریق تلفن اقدام به شماره گیری مشتریان نمایید.

۲ – سیستم مدیریت و ثبت خدمات :

در این پنجره شما به راحتی میتوانید تمامی خدمات خود را بدون محدودیت اعم از خدمات در رمینه شستشو ،خدمات فرش و سرویس دهی و را وارد نموده تا در صورت نیاز برای ارائه فامتور مورد استفاده قرار گیرد.

نرم افزار قالیشویی آراد
نرم افزار قالیشویی آراد

۳ – سیستم ثبت فاکتور :

در این پنجره شما به سادگی می توانید برای مشتری خود یک فاکتور صادر نمایید
شما بااین عمل علاوه بر اینکه برای مشتری خود صورتحساب آماده می کنید میتوانید بعدا از این اطلاعات وارد شده برای عملیات حسابداری خود ، جوابگویی به مشتری ، گزارشگیری از میزان کار انجام شده و … بهره ببرید.در این پنجره خدمات انجام شده ، نام راننده ،وضعیت حساب مشتری و … ثبت می گردد .
امکان ویژه : این سیستم این است مه پس از ثبت سرویس مشتری نرم افزار به صورت خودکار کد پیگیری (شماره قبض) را به مشتری پیامک میکند .

لذا در صورت لزوم میتوانید در همین پنجره برای هزینه دریافتی از مشتری سند زده و فاکتور را به طور کلی مختومه کرد. .

۴- گزارش سفارشات :

نرم افزار قالیشویی آراد
نرم افزار قالیشویی آراد

۵- سند دریافت مشتریان :

۶- گزارش سرویس روزانه :

جهت راحتی کار منشی و سرعت دادن به کار سرویس دهی علی الخصوص در ایام عید و شلوغی کار این پنجره نقش بسیار بالایی را ایفا می کند .
امکان ویژه این پنجره این است که به راحتی می توانید لیست سرویس های هرروز را به تفکیک رانندگان پرینت گرفته و یا در صورتی که رانندگان شما در سطح شهر در حال سرویس دهی هستند تمامی سرویس های یک راننده را به تلفن همراهش پیامک نمایید

نرم افزار قالیشویی آراد
نرم افزار قالیشویی آراد

۷- نمایی از برگه سرویس پرینت شده :

همانطور که ملاحظه می کنید لیست سرویس های راننده به نام راننده موردنظر در این برگه با سربرگ و لوگو کارخانه شما به همراه تاریخ سرویس دهی و مشخصات کامل مشتری چاپ می شود.

فیلمی از نرم افزار