logo

گروه مهندسی آراد

برگزار کننده دوره های تخصصی برنامه نویسی و طراحی سایت
info@arad-system.ir
035-38300702

ما را دنبال کنید :
 

نرم افزار مدیریت آموزشگاه سنجاب

گروه مهندسی آراد سیستم ایساتیس > نرم افزار مدیریت آموزشگاه سنجاب
نرم افزار مدیریت آموزشگاه سنجاب

معرفی نرم افزار :

نرم افزار آموزشگاهي سنجاب نرم افزاري مي باشد که به حل معضلات آموزشگاه ها مي پردازد. اکثر آموزشگاه ها براي برگزاري دوره هاي خود به دنبال جذب کارآموز مي باشند در حالي که کارآموزان سابق آن آموزشگاه بهترين گزينه براي شرکت در دوره جديد مي باشند. اين نرم افزار به شما کمک ميکند که همه اطلاعات کارآموزان سابق خود را در اين سيستم ثبت کنيد و زماني که ميخواهيد دوره جديدي برگزار کنيد به کمک هوش مصنوعی سیستم میتوانید افراد مناسب برای دوره جدید را انتخاب نمایید ، افرادی که پیش زمینه دوره جدید را دارند و حتی افرادی که به این دوره علاقه مند می باشند.این سیستم به طورخودکار لیستی را برای شما اماده میکند که افراد موجود دراین لیست میتوانند گزینه مناسب برای دوره ای که برگزار می کنید باشند.

نرم افزارآموزشگاهی سنجاب بانک اطلاعاتي ارزشمند آموزشگاه که همان کارآموزان سابق آموزشگاه هستند را هم نگهداري ميکند هم کمک ميکند که به بهترين نحو ممکن از آن استفاده نماييد.

این نرم افزاربه شما این قابلیت را میدهد که به افراد موردنظر در لیست، شروع دوره را اطلاع رسانی کنید و همچنین به دلیل اینکه برخی کاربران سرویس دریافت پیامک تبلیغاتی خودرا بسته اند به آنها از طریق این نرم افزار به صورت خوردکار پیام صوتی ارسال کنید.

شما با استفاده از این نرم افزارهمه اطلاعات کارآموزان اعم از اطلاعات شخصی ، اطلاعات شرکت در دوره، اطلاعات مالی کارآموز را به هنگام درج کارآموز ثبت مینمایید و پس از آن میتوانید از آن استفاده نمایید.
این نرم افزار قابلیت حسابداری هوشمندانه هنگام درج وضعیت پرداخت دارد که مشخص میکند کارآموز بستانکار، بدهکار یا تسویه حساب کرده می باشد.

شما هنگام ثبت کارآموز مشخص میکنید که کارآموز از کدام شهرومنطقه ، از چه رشته تحصیلی و کدام دانشگاه با چه مدرک تحصیلی می باشد وهمچنین نحوه آشنایی با مجوعه آموزشی را تعیین میکنید.

این قابلیت ها به شما کمک میکند تا عملکرد خود در نحوه تبلیغ و اطلاع رسانی را بسنجید و آن را بهبود بخشید.

این سیستم لیست حضوروغیاب کارآموزان شرکت کننده در هر دوره را به صورت پویا برای شما تهیه میکند.

نرم افزار مدیریت آموزشگاه سنجاب

امکانات نرم افزار :

در این نرم افزار امکانات ویژه ای نظیر ارسال پیام، ارسال پیام صوتی،تهیه گزارش از وضعیت کارآموزان، گزارش مالی کارآموزان وتهیه لیست حضوروغیاب و … ارایه می گردد.
نرم افزار مدیریت آموزشگاه سنجاب

۱-سیستم ثبت تعاریف اولیه

در این پنجره می توانید وضعیت ثبت نام کارآموزان، آخرین وضعیت تماس،دانشگاه، رشته تحصیلی،شهر،منطقه های هرشهر و… را ثبت نمایید تا در فرم های بعدی مانند فرم ثبت کارآموزان از آن استفاده نمایید.

۲-سیستم ثبت سردسته یا گروه آموزشی

در این پنجره می توانید سردسته اصلی هر رشته آموزشی را ثبت نمایید و در فرم ثبت دوره ها و ثبت کارآموزان از آن استفاده نمایید.
نرم افزار مدیریت آموزشگاه سنجاب
نرم افزار مدیریت آموزشگاه سنجاب
نرم افزار مدیریت آموزشگاه سنجاب
نرم افزار مدیریت آموزشگاه سنجاب

۳-سیستم ثبت اساتید

در این پنجره شما می توانید مشخصات اساتید مجموعه آموزشی خود را ثبت نمایید و برای ثبت دوره ها از آن استفاده نمایید.

۴-سیستم ثبت دوره های آموزشی

در این پنجره شما میتوانید مشخصات کامل دوره آموزشی را وارد نمایید. با انتخاب سردسته یا گروه مربوطه، استاد،ظرفیت دوره، هزینه دوره، تاریخ وروزهای برگزاری دوره ، این دوره را ثبت نمایید.

۵-سیستم ثبت کارآموزان

در این پنجره شما می توانید اطلاعات کامل کارآموزان شامل اطلاعات شخصی ، اطلاعات تماس، زمینه های کاری علاقه مند به شرکت درآن، نحوه آشنایی با مجموعه، اطلاعات مربوط به آخرین وضعیت شرکت دردوره که شامل نام دوره و وضعیت ثبت نام، وضعیت پرداخت مالی مربوط به دوره و همچینین دوره هایی که علاقه مند به شرکت درآن می باشند را ثبت نمایید.

۶-سیستم اطلاع رسانی

دراین پنجره شما می توانید برای دوره های درحال ثبت نام آموزشگاه اطلاع رسانی کنید.
مهم ترین بخش یک آموزشگاه را کارآموزان سابق آن مجموعه آموزشی تشکیل میدهند که می توانید با انتخاب گزینه های موردنظر لیست کارآموزانی که برای این دوره مناسب هستند را مشاهده کنید. این پنجره به شما امکان ارسال پیام متنی، ارسال پیام صوتی، تماس با کارآموز و تغییروضعیت تماس، چاپ لیست نهایی و ذخیره تغییرات را می دهد.