logo

گروه مهندسی آراد

برگزار کننده دوره های تخصصی برنامه نویسی و طراحی سایت
info@arad-system.ir
035-38300702

ما را دنبال کنید :
 

معرفی نرم افزار آموزش آنلاین مودل (moodle) و مزایای استفاده از آن1 min read

گروه مهندسی آراد سیستم ایساتیس > آموزش  > معرفی نرم افزار آموزش آنلاین مودل (moodle) و مزایای استفاده از آن1 min read
خرید مودل

معرفی نرم افزار آموزش آنلاین مودل (moodle) و مزایای استفاده از آن

با توجه به این که در دنیای امروز سیستم‌های آموزش آنلاین گسترش چشمگیری پیدا کرده‌اند، آموزشگاه‌ها و کسب و کار‌های مختلفی برای همگام شدن با این پیشرفت باید اقداماتی را در این راستا انجام دهند. ما در این مقاله قصد داریم شما را با نرم افزار مودل که یکی از نرم افزار‌های آموزش مجازی محسوب می‌شود آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

آشنایی با نرم افزار آموزش آنلاین مودل (moodle)

نرم افزاز آموزش مجازی مودل به اشکال مختلفی در حوزه‌های آموزشی، کسب و کارها و حتی بیمارستان‌ها برای یاد‌گیری آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این نرم افزار همچنین قابلیت تغییر زبان به فارسی نیز به کار رفته است.

نرم افزار آموزش آنلاین مودل (moodle) یکی از محبوب‌ترین نرم افزار‌ها در زمینه سیستم‌های مدیریت یاد‌گیری محسوب می‌شود که بیش از ۷۰ میلیون کاربر در سراسر دنیا به‌واسطه امکاناتی که در خود جای داده است از آن بهره‌می‌گیرند.

مزایای استفاده از نرم افزار آموزش آنلاین مودل (moodle)

بالا بودن امنیت نرم افزار مودل به واسطه پشتیبانی قدرتمند

نرم افزار مودل توسط جامعه بزرگی از توسعه‌دهندگان پشتیبانی می‌شود و از آن جایی که Open Source یا منبع باز است، توسعه‌دهندگان می‌توانند به کد‌های این نرم افزار دسترسی داشته باشند و با اعمال تغییر در آن‌ها امنیت بیشتری را برای کاربران فراهم آورند.

قابلیت تنظیم و انعطاف پذیری بالای نرم افزار مودل

یکی از دلایل اصلی گرایش سازمان‌ها و آموزشگاه‌ها به استفاده از این نرم افزار آموزش مجازی، وجود افزونه‌های متعدد در آن است. این افزونه‌ها کمک می‌کنند تا کار کردن با مودل متناسب با نیازی که دارند، همسو باشد.

طراحی بسیار ساده و به روز رسانی مداوم مودل

نرم افزار مودل رابط کاربری بسیار ساده‌ای دارد و قابلیت‌های کشیدن و رها کردن (Drag & Drop) نیز در آن مشاهده می‌شود. مودل همچنین به دلیل Open Source بودن به طور مداوم بررسی شده و بهبود پیدا می‌کند. این به روز رسانی‌ها بر اساس نیاز‌هایی که کاربران پیدا می‌کنند، صورت می‌گیرند.

عدم محدودیت در تعداد کاربرانی که از آن می‌توانند استفاده کنند

در این نرم افزار محدودیت گنجایش وجود ندارد و از کلاس‌های کوچک گرفته تا سازمان‌های بزرگ با هر تعداد دانشجو و کارمند، می‌توانند به‌صورت همزمان در کلاس آنلاین بدون کوچکترین اختلالی حضور پیدا کنند. نرم افزار آموزش آنلاین مودل در زمینه‌های گوناگونی همچون تحصیلی، دولتی، تجاری و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد.

استفاده و دسترسی به آن در مکان‌ها و زمان‌های گوناگون

از آن جایی که مودل یک نرم افزار مبتنی بر وب است، بدون نیاز به هیچ گونه برنامه جانبی و فقط از طریق مرور‌گرها می‌توان به آن دسترسی داشت.

خرید مودل

کلام آخر

استفاده از نرم افزار آموزش آنلاین مودل رو به افزایش است و با توجه به شرایط موجود مانند کرونا پیش بینی می‌شود که این نرم افزار جای خود را در بین سیستم‌های آموزش آنلاین به‌خوبی باز کند. بنا‌بر این کسب و کار‌ها برای حفظ سهم بازار خود در آینده باید به فکر تهیه آن باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید به صفحه ارتباط با ما وبسایت آراد سیستم مراجعه کنید و از مشاوره رایگان برای تهیه این نرم افزار مطلع شوید.

محمد فتاحی
بدون نظر

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت